ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Uudised

Asukohajuhtumi ärivõimalused

Aeg: 2022-09-24 Tabamused: 110

Asukohajuhtumi ärivõimalused

Koolilinnak

Müügiautomaatide äri arendamiseks on koolid hea valik.

Tta omadus,the,en asukoht, see on suhteliselt suletud,ja seal on tohutu liiklus, tsiin on aastaringselt suur hulk kontsentreeritud inimesi. Kooli tegevusalasse kuuluvad algkoolid, keskkoolid, kolledžid ja ülikoolid ning erinevad kutseõppeasutused tehniline koolid.Üldiselt linnades/asulates suhteliselt kiire stabiilne majandusarengu tõttu muutub koolide geograafiline jaotus tihedamaks.

Business stabiilsus, kuna kool hoiab põhimõtteliselt aastaringselt üleval palju kontsentreeritud inimesi ja õpilasi, kes on rahvahulga põhiosa., nemad on igapäevased tarbimisvajadused, seega on koolil hea põhiseisund masinate müük.

Kaubad,tervislikud suupisted ja joogid, piim, värske toit,jäätis, soe toitja igapäevased vajadused, kirjatarbed,müügiautomaadid võivad müüa suurem osa kaupadest.Suupisted ja joogid, piim,igapäevased vajadused, need kaubad neil on suur tarbimine ja kõrge tarbimissagedus, mis võib garanteerida the,en stabiilsus sissetulekust.Äri on alati innovative ja loomingulinee koolides,ja trendikas või uus ostlemine (makse)meetodid, mis rahuldavad õpilaste uudishimu, võivad alati vallandada tarbimisbuumi. Seetõttu on kooli müügiautomaadid on pidev ja piisavalt suur.

Business paindlikkus, seal jaoks on palju valikuid masin paigutus koolis, näiteks mänguväljak, sissepääs söökla,ühiselamu alumine korrusel,raamatukogu saal ja õppehoone lobbyjne. Kuna müügiautomaadid võivad töötada 24 tundi ööpäevas,nad võib mängida olulist rolli ootamatute ja kiireloomuliste ostuvajaduste korral, kujutage ette, kui teil on vaja keset ööd osta ravimeid või suupisteid.

Risk vastupanu, kuni kool töötab normaalselt, automaatide äri on koolis alati tavaline.Sellises olukorras on koolis või kooli lähedal olevad esmatarbekauplused, kui nad ei saa äritegevuseks avada, siis aitab automaat palju.

OTeisest küljest on automaat koolis ohutum kui tänaval"

ja masin võib kontaktivaba makse tõttu võtta arvesse hügieeniprobleeme (mõned mudelid on saadaval), see on mõnes olukorras kasulik.

Turistide koht

Müügiautomaatide äri arendamiseks on veel üks hea valik turismiobjektid.

Pkunst1,tarbijate nõudlus.Turismiatraktsioonides suupiste&jookide tarbimine on suur ja tarbimissagedus kõrge, eriti turismi kõrghooajal. Võrreldes traditsiooniline lähikauplus,sama tarbekaubad võib müügiautomaadis müüa madalama ühikuhinnaga,the,en muu kaubad, mis võib nõuda maalilises kohas, nagu vihmamantlid, vihmavarjud, meditsiini- ja tervisetarbed jne,enamikku neist saab müügiautomaadis müüa.Lisaks võib müügiautomaat katta positsioon et traditsiooniline lähikauplus kiirata ei saa.

Pkunst2,renditasu.Võrreldes traditsiooniline lähikauplus, a müügiautomaatide võtab vaid umbes 1-5 ruutmeetrit ruumi,äri saab vältige kõrgeid üürikulusid. Lisaks võib üks inimene vastutada vähemalt 4 eest müügiautomaadid,the,en lmüügiautomaatide kulu on oluliselt vähenenud.

Pkunst3,the,en operatsioonide juhtimine.Müügiandmete analüüsi ja juhtimistarkvara tegevusteabe tagasiside abil saate kohandada kaupade kategooriat ja teha õigeaegset täiendamist.IÜldiselt on maalilise koha keskkond ohutu ja nii ongi pikas perspektiivis väga soodne masin operatsiooni.

Pkunst4,äri- ja masinamudelid.Kui on piisav kulueelarve, võite proovida erinevaid mudeleid,in lisaks traditsioonilisele suupistele& joogiautomaat,spetsialiseeritud jookide müügiautomaatmis toetavad jahutamist ja kütmist funktsioon,sooja toidu müügiautomaat,jäätise automaat, kohviautomaat, aKõik need, mida võite kaaluda.

Pkunst5,atäiendava tulu äri.Suure ekraaniga müügiautomaat võib tegeleda reklaamiäriga,the,en fikseeritud reklaam ekraani osad saab kasutada kehtestama teave maaliliste kohtade kohta, mängukaarte või muid kommertsreklaame.Äri võib pakkuda turistidele mugavust ja see võib vähendada the,en rendi maksumus maaliline koht,või saada muud kommertsreklaami tulu.

Pkunst6,tarbija mugavus.Usuuliselt,müügiautomaadid võiks paigutada kõikjale, kuhu saab ühendada toiteallika.Kuna müügiautomaat saab töötama 24 tundi ööpäevas on see hea varustusjaam turistidele, kes ronivad mägedesse ja külastavad öösel. Lisaks on müügiautomaatide makseviisid on mugavad, stn lisaks põhilisele raha,münt,kaart aktsepteerija konfiguratsioonid, mobiiltelefon makse, mis vastab rahvusvahelistele standarditele, ja muud sularahata maksed, täpsemalt QR kood, mobiil NFC,nägu/sõrmejälg ja muud maksefunktsioonid saavad kohandada ja arendada dokkides kolmanda osapoolega.

Muud asukohad

Lisaks koolile ülikoolilinnak ja turist kohapeal, tehased, haiglad, lennujaam&jaamad, büroohoonedjne, need tavaliselt peetakse hea valik.Need kohad tavaliselt head ärivõimalused,omuidugi, ärivõimalusi dsõltuvad teie kohalikust tegelikkusest,ja jagame teiega alati müügiautomaatide tööstuse uusimaid suundumusi.

 

 

 

 


WhatsApp
E-POST