ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Uudised

Tehke koostööd tootjaga

Aeg: 2022-09-24 Tabamused: 84

Tehke koostööd tootjaga

Kui plaanite osta automaati iseseisvaks töötamiseks, soovitame teil osta müügiautomaadi tipptootjalt.

Uue praktikuna peate arvestama rohkemaga kui masina ostukulu, pärast ostmist,tta hiljem operatsioonikoolitus, pärast- müügijuhised ja tehniline tugi, ja masina süsteemi värskendamine on kõik olulised probleemid töö Euroopa masin. Peaksite tehase kohta igast küljest teadma.

Järgmised soovitused on teile viitamiseks.

1. areng skaala

Kõige olulisem näitaja on see kaasa arvatudes ettevõtte registreeritud kapitali, asutamisaeg, tootekategooria ja aastane tootmisvõimsus, ulatus töökoja ala, tootmisliin ja seadmete labor, meeskonna struktuur, teadus- ja arendustegevuse tehniline süsteem, kvaliteedikontrolli ja kvaliteedikontrolli kvaliteedikontrollisüsteem, ettevõtte / toote sertifitseerimine, patent,ja nii edasi

2,Masina mudel ja kohandamine

Parimal müügiautomaaditootjal on mitmesuguseid kvaliteetseid automaadimudeleid, kohandatud müügiautomaadi mudel sõltub teie nõudlusest, riistvarast ja tarkvarast, struktuurist ja välimusest, kõik need aspektid on kaasatud. Täpsemalt, kere struktuur, lastikanali konfiguratsioon, jahutussüsteem, kohandatud haldustarkvara ,mobiilimakse ja muud kohandamiskonfiguratsioonid. Pakume teile mitmesuguseid müügilahendusi.

3. Arukas haldustarkvara

Tippmüügitootjal on tavaliselt iseseisvalt välja töötatud masina- ja müügihaldustarkvara, tarkvara〝SAAS teenindussüsteem〞selle funktsioonid hõlmavad,

reaalajas jälgimine,

videovalve,

töö konfiguratsioon,

rike murettekitav,

statistika analüüs,

sissetulekute hindamine,

reklaami seaded,

reklaami seaded,

mobiilirakenduse toimimine.

4. Teenuse toetamine

Täielik teenus, eelmüük, maksmine ja saatmine, müügijärgne,

Eelmüük, lihtsalt juhised, mudeli valik, mudel konfiguratsioonide tarkvara ja funktsioonide kohandamine, maksete kohandamine.

Maksmine ja saatmine, lepime plaani läbi.

Müügijärgne juhend, uue masina käitamise juhised (riistvara ja haldustarkvara), kaugtõrkeotsingu ja -remondi juhised, masina uuendamine ja tehniline tugi, varuosade tugi, sõltumatu hooldus- ja remondikoolitus.

Teenuse ressursid, meeskond (kontohaldur, riist- ja tarkvarainsener), koostöö (video- ja pdf-kursus, veebijuhised, personal jne)

5. ettevõtte maine

See puudutab pehmet jõudu ja hõlmab kaubamärgijuhtumeid, koostööjuhtumeid, turuosa ja turu mainet jne.

    Loodame, et saate tootja hindamiseks kasutada ülaltoodud soovitusi. Ostuotsuse tegemisel saate iga tootja kogu teavet täielikult võrrelda. Teid puudutavas hinnaküsimuses annab AFEN teile partii masina jaoks kindlasti suurepärase hinna.

 

 


WhatsApp
E-POST