ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Meist > Meist

AFEN VENDING MACHINE Co, Ltd.

1 töötuba

AFEN on Hiina müügiautomaatide tootja ja kaubandusettevõte, mis on selles valdkonnas tegutsenud alates 2009. aastast ning on spetsialiseerunud iseteenindustehnoloogia valdkonnas seotud toodete arendamisele, tootmisele ja turustamisele. Kulutõhusate müügiautomaatide süsteemilahenduste pakkujana, kellel on arenenud tehniline võimekus ja tohutu tootmisvõimsus. AFEN on üks müügifirmadest, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ja kulutõhusate müügiautomaatide tootmisele koos 24-tunnise mehitamata iseteenindusliku jaemüüja lahenduse ja teenindusega, mis on loonud suure väärtuse paljudele meie klientidele.

 • tootmisbaas

  60000 ㎡ tootmisbaas

 • automaatne tootmisliin

  Tugev metallplaatide töötlemisvõime 

 • tootmisliini seadmed

  Professionaalne automaatne konveieri töö

 • ladu

  Aastane tootmisvõimsus kuni 100,000 XNUMX ühikut

AFENil on sõltumatu põhitehnoloogia ja riistvaratarkvara uurimis- ja arenduskeskus, kodumaine täiustatud lehtmetalli tootmisliin, automaatne keskkonnakaitse pihustusliin, lõplik kokkupanekuliin ja erinevat tüüpi täppis-CNC testimisseadmed.

AFEN on pühendunud kvaliteetse ülemaailmse müügiautomaatide tootmisbaasi loomisele ning kvaliteetsete ja igat tüüpi müügiautomaatide toodete pakkumisele maailmas koos sobivate toodete ja professionaalse iseteenindusliku jaemüügilahendusega erinevatele klientide vajadustele, oleme alati taganud, et täiuslik toode detailides, kasutamine on tõhus ja stabiilne ning kasutamine ja hooldus on lihtne ja mugav.

WhatsApp
E-POST