ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Uudised

24-tunnine nutikas meditsiiniteenus

Aeg: 2023-01-26 Tabamused: 73

Mida teha, kui palaviku ja külmetuse apteek suletakse keset ööd?

Praegu aitab 24-tunnine teenindusautomaat aidata teil kiireloomulisi vajadusi leevendada.

Automaadid võivad lisaks ravimite ostmisele pakkuda ka kaugnõustamisteenust. Arstid juhendavad ravimite kasutamist. Aja arenguga muutuvad automaatide tõus ja langus üha mitmekesisemaks ja intelligentsemaks. Pole midagi võimatut peale ootamatu. Tulevikus võib kõike oodata.

Viimase kolme epideemiavastase aasta jooksul on AFEN reageerinud kiiresti turunõudlusele ja tegelenud kontaktivabade iseteeninduslike epideemiavastaste tooteteenuste probleemiga. Praegu on sellel täielik komplekt küpseid kõikehõlmavaid müügiautomaatide lahendusi ravimite, maskide ja epideemiavastaste tarvikute jaoks. Meie erinevad meditsiinitarvete müügiautomaadid suudavad müüa maske, testreaktiive, desinfektsioonivahendeid ja muid meditsiinitarbeid, mis vastavad täielikult klientide vajadustele, aitavad teostada kontaktivabu oste ja pakuvad inimestele tervislikku tarbimist.

Ööpäevaringne nutikas meditsiiniteenus vabastab haiglasurve, hoiab ära arstide ristnakatumise, vähendab apteegitöötajate töökulusid, vähendab apteekrite tööpinget ja tõhustab haiglaravimite haldamist.

Vähendada patsientide riski, vältida ristinfektsioone, pakkuda mugavamaid raviteenuseid, parandada patsientide rahulolu ja kohaneda noorte tarbimisharjumustega.


WhatsApp
E-POST