ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Uudised

AFeni müügiautomaadid: teedrajav tipptase ülemaailmses müügiautomaaditööstuses

Aeg: 2023-10-09 Tabamused: 27

Hunan, Hiina – 2009. aastal sündis visionäärne ettevõte – AFeni müügiautomaat. Tänapäeval on see automaatse jaemüügi valdkonnas innovatsiooni ja usaldusväärsuse majakas.

AFeni müügiautomaat

AFen on midagi enamat kui ettevõte; see on tunnistus lakkamatust püüdlemisest tipptaseme poole. Juhtiva müügiautomaatide tootjana ja peamise allikana hõlmab AFen toodete uurimist ja arendust, tootmist ja müüki – kõike seda ühe katuse all. See integratsioon võimaldab meil pakkuda maailma kõige kuluefektiivsemaid ja stabiilsemaid automaatseid jaemüügilahendusi.

AFeni tehas

Meie sõltumatu uurimis- ja arendusmeeskond, tipptasemel lehtmetalli töökoda, tipptasemel testimis- ja montaažiseadmed ning täielikult automatiseeritud värvipihustusseadmed moodustavad AFeni tegevuse selgroo. Nende ressursside abil püüame müügiautomaaditööstuses revolutsiooniliselt muuta parima tehnoloogia ja kvaliteediga.

Automaatsete jaemüügisüsteemide lahenduste teerajajana Hiinas on AFen eelistatud tarnija ja partner ülemaailmsetel iseteeninduslike jaemüügiturgudel. Kasutades ära oma arenenud teadus- ja arendustegevuse ning tehnoloogilise võimekuse ning ulatuslike tootmisvõimaluste, oleme teeninud oma maine ettevõtetele üle maailma.

Mitmekesine tootevalik: AFen Vending Machines tunneb uhkust selle üle, et pakub laia valikut müügiautomaate, mis vastavad nii tarbijate kui ka ettevõtete muutuvatele vajadustele. Meie enimmüüdud toodete hulka kuuluvad:

Kombineeritud müügiautomaat: Mitmekülgne müügilahendus, mis pakub laia valikut suupisteid, jooke ja isegi värskeid toite – kõik ühes kompaktses seadmes.

Kombineeritud müügiautomaat

50-tollise puuteekraaniga müügiautomaat: Tipptasemel müügiautomaat, millel on avar 50-tolline puuteekraan, mis pakub interaktiivset ja kaasahaaravat kliendikogemust.

50-tollise puuteekraaniga müügiautomaat

22-tollise puuteekraaniga müügiautomaat: See müügiautomaat sobib ideaalselt kohtadesse, kus ruumipuudus on 22-tollise puuteekraaniga liides.

22-tollise puuteekraaniga müügiautomaat

Liftiga müügiautomaat: Ühendades uuenduslikkuse ja mugavuse, tagavad meie liftiga varustatud müügiautomaadid ohutu ja tõhusa toodete kättesaamise.

Liftiga müügiautomaat

Värske toidu müügiautomaat: Neile, kes otsivad värskeid ja tervislikke valikuid, pakuvad meie värske toidu müügiautomaadid suurepärast valikut kulinaarseid naudinguid.

Värske toidu müügiautomaat

Värskelt jahvatatud kohvi müügiautomaat: Kohvisõbra unistus – need masinad pakuvad erinevaid värskelt valmistatud kohvivalikuid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse.

Värskelt jahvatatud kohvi müügiautomaat

Kolm-ühes kombineeritud lahustuva kohvi müügiautomaat: Kõik-ühes lahendus kohvihuvilistele, mis pakub ühe puudutusega lahustuvat kohvi, cappuccinot ja palju muud.

Kolm-ühes kombineeritud lahustuva kohvi müügiautomaat

Arukas mikroturg: Muutke meie intelligentsete lahendustega mis tahes ruum mikroturuks, pakkudes hõivatud tarbijatele mitmesuguseid tooteid.

Seinale kinnitatav müügiautomaat: Need seinale kinnitatavad masinad, mis sobivad ideaalselt ruumi efektiivsuse maksimeerimiseks, pakuvad mugavust ilma mitmekesisust ohverdamata.

Sügavkülmiku müügiautomaat: Hoidke külmutatud maiused käeulatuses meie sügavkülmiku müügilahendustega, mis sobivad ideaalselt jäätise ja muu jaoks.

Sügavkülmiku müügiautomaat

Kuuma toidu müügiautomaat: Neile, kes ihkavad liikvel olles sooja toitu, pakuvad meie kuuma toidu müügiautomaadid maitsvat ja rahuldustpakkuvat elamust.

Kuuma toidu müügiautomaat

Müügikapp: Turvalised ja tõhusad meie müügikapid on loodud toodete ohutuks ja kontaktivabaks kättesaamiseks.

Müügikapp

Praegu eksporditakse AFeni tootevalikut ja automaatseid jaemüügilahendusi enam kui 80 riiki üle maailma. Meie masinad leiavad laialdast rakendust kaubanduskeskustes, haiglates, koolides, kiirraudteejaamades, lennujaamades, parkides, kogukondades ja ettevõtetes.

AFeni müügiautomaat

Meie missioon: Elu parandamiseks, pakkudes ülemaailmsetele klientidele stabiilseid, energiatõhusaid ja mugavaid müügiautomaatide tooteid ja teenuseid. AFen paneb esmatähtsaks kõrgetasemelise kvaliteedi ja kõrgema väärtuse pakkumise – see on kohustus, mis on pälvinud klientide usalduse ja eelistuse kogu maailmas.

AFeni müügiautomaat – kus innovatsioon kohtub töökindlusega ja kus iga toode annab tunnistust helgemast ja automatiseeritud tulevikust.

________________________________________________________________________________

Teave AFeni müügiautomaadi kohta: 2009. aastal asutatud AFen Vending Machine on kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis on pühendunud automaatse jaemüügi valdkonnale. Juhtiva müügiautomaatide tootjana ja peamise allikana ühendab AFen toodete uurimis- ja arendustegevust, tootmist ja müüki, keskendudes kulutõhusate ja stabiilsete automaatsete jaemüügilahenduste tarnimisele maailmaturule.

AFeni müügiautomaatide tootja

Pressiteate kontakt:

E-mail: info@tcnvending.com

Whatsapp/Telefoninumber: +86 134 6942 0547


WhatsApp
E-POST