ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Uudised

Müügiautomaatide kasumistrateegia

Aeg: 2022-09-24 Tabamused: 423

Müügiautomaatide kasumistrateegia

Ärimudel

Esiteks uutele praktikutelefrantsiisivõtja viis,või isetoimiv,peate tegema otsuse,nagu a uus tulija ja operaator, kui otsustate tegutseda iseseisvalt, siis jätkake kahe järgmise küsimuse kaalumist, kuidas valida automaati ja kust seda osta.

Järgmised leheküljed on soovitused, mis loodetavasti aitavad teid.

Strateegia põhimõtted

Enamik turul olevaid müügiautomaate peamiselt müüma suupisted ja joogid, ja ükskõik mis kaup on,oma müüki põhiliselt lootma on müük tarbekaubad kasumit teenida.Seetõttumüük määrab kasumi suuruse ja müüki saab garanteerida vaid siis, kui neid on piisavalt tarbijad.Kui soovite, et tarbijaid oleks piisavalt, on müügiautomaatide asukoht väga oluline. Otsuste tegemisel peate arvestama järgmiste punktidega. asukoht.

Kas teie valitud asukohal on keskkond, mis meelitab tarbijaid ja meelitab inimesi peatuma,kas on piisavalt liiklus, ja kas neid on piisavalt tõhusad tarbijarühmad.

Kui teie masin on ostlemiseks sobivas keskkonnas ja kohapeal on piisavalt liiklust ja teatud protsent tõhusad tarbijarühmad, siis ypeate kaaluma sobivat kaubakategooriat.

Kasutusosas on mõned näpunäited, peate haldustarkvara müügiandmete kaudu korrapäraselt kaupade kategooriat kohandama ja õigeaegselt täiendama.

Masinaid tuleks regulaarselt kontrollida, et tagada nende normaalne kasutamine ja puhas välimus ning vajalikud funktsioonide uuendused.

Lõpuks soovitame teil enne festivale ja pühi masina välimust korralikult kaunistada, lisada festivalide ja pühadega seotud tooteid, korraldada asukohakeskkonna õhkkond, seejärel kombineerida sobivate allahindluste ja soodustustega.

Kui ülaltoodud tingimused on põhimõtteliselt täidetud, usume, et olete edukas ja teenite piisavat kasumit.

Kasumitegurite spetsiifiline analüüs

1. Asukohategur

Liiklus on esimene.Asukoht teie valida peab tagama, et seal tarbijaid on piisavalt,seejärel kaaluge sobivat kaubakategooriat.

 Soovitame teil esmalt läbi viia turu-uuringud, et saada teatud klientide andmeid, seejärel analüüsida, kus on liiklus ja mis kell on liiklus, tõhusate tarbijarühmade osakaal, nende nõudlus ja eelistused. Üldiselt, kui liiklust on teatud hulk, ja tarbijatel on aega ostlema jääda, need asukohad võivad olla hea valik, näiteks koolides,tehased, büroohoone, kogukond, lennujaam ja jaamad,ja nii edasiÜldiselt on need asukohad suhteliselt suletud,liiklus on tohutu ja rahval on ostlemiseks piisavalt aega, sellises olukorras on piisavalt ostlemist ja rahulolevaid müüke.

Teine vaatenurk,erinevat tüüpi müügiautomaadid,üldiselt on suhteliselt fikseeritud asukohastrateegia.

Suupistete ja jookide müügikoht masinad, mis müüvad peamiselt suupisteid ja jooke, on kõige laiemad kliendirühmad, esimene kaalutlus, suur liiklus asukoht,nagu kaubanduskeskused,pargid,jaamad ja kogukondadejne.

Kuuma toidu müügiautomaadid ja kohviautomaadid paigutatakse tavaliselt büroohoonetesse,koolides,lennujaam ja jaamad jne.

Värske toidu müügiautomaadid ja täiskasvanutele mõeldud toodete müügiautomaadid on nende suhteliselt kitsa kliendirühma tõttu üldiselt tõhusamad, kui need paigutatakse elamupiirkondadesse.

Lõpuks lisage vastavalt erinevate asukohtade kaupade tarbimise sagedusele mõned kõrge brutokasumi marginaaliga kaubad.

paigutuse üksikasjad,detail, mida peate arvestama, müügiautomaatide asukoht ja suund, peate tagama, et kliendid leiaksid automaate hõlpsalt üles.

Näiteks kui asukoht on asukohas kaubanduskeskus,siis kaubanduskeskuse sissepääsu ja lifti sissepääsu lähedal kaubanduskeskuses.Kui asukoht on park, siis lähedal pargi värav ja vaatepunkt. Kui asukoht on büroohoones, siis fuajees esimesel korrusel.

asukoha jagamine,uued praktikud ei pruugi olla piisavalt kogemusi ja ressursse, asukohaotsus võib olla keeruline. Olukorras saate konkurente jälgida ja neilt rohkem õppida, algetapis saate valida konkurentide seast sama asukoha, kuid kõige parem on teie kaubad erinevad teistest.

2. Üürikulu tegur

Enamikus asukohtades on renditasu, pärast asukoha otsust vajate pidada läbirääkimisi vastava vastutava isikuga hoone. Läbirääkimisprotsessis on kolm punkti, mis vajavad erilist tähelepanu.

Esiteks tuleb arutada automaatide elektritasude võtmist,avastavalt erinevatele tasustusvormidele saab selle jagada fikseeritud tasudeks või tasudeks tegelik elektritarbimine.Teine on koha renditasu läbirääkimine.Viimane on läbirääkimised meetodi üle makse, mis üldiselt on otsene regulaarne fikseeritud tasu võtmine või maksustamine proportsiooni alusel of müügisumma,otsus sõltub teie hinnangust müügi ja sissetulekute kohta.

3. Täiendav tulutegur

pärast üüri läbirääkimised,saate panna müügiautomaatides sisse kasutamine. Lisaks toote müügist saadavale kasumiallikale saate ka koostööd tegema reklaamijatega mängida nende määratud reklaamid (kui teie masin on konfigureeritud suure ekraaniga, üle 22-tollise), siis saate võtta reklaamitasusid.In mõnel juhul, reklaam võib moodustada suurema protsendi tuludest.

4. Toimingu üksikasjad

Müügiandmete kasutamine (haldustarkvara abil), jälgides müügiandmeid pärast masinate teatud perioodi kasutuselevõttu,peate hankima selle teabe,oma kuumalt müüdavad ja aeglaselt liikuvad tooted erinevatesse asukohtadesse, mis aitab optimeerida teie kaubakategooriat ja asukohaprogrammi. Lisaks saate täielike andmete analüüsi kaudu välja selgitada ka probleemid tööprotsess, näiteks kas täiendamine on õigeaegne, kas masina rikkega tegeletakse õigeaegselt jne.

Masina välimus, välimus Samuti väga tähtis. A kere välimus parema visuaalse esteetikaga saab teha sa välja paistma konkurendid, sellisest masinast võib saada isegi vaatamisväärsus.Lisaks, kui neid on kaks müügiautomaadid masinad,the,en üks näeb välja väga tehnoloogiline ja lahe, samas kui teine ​​näeb välja väga vana,kui te olete the,en tarbija,ei ole kahtlust, et olete kindlasti nõus minema esimene ja ostu sooritama.Seetõttu tuleb tähelepanu pöörata ka masina välimusele.

If the,en masin väljas,we soovitada lisage varikatus a ilus välimus ühelt poolt,tema välimus on atraktiivne kliendid,teiselt poolt,see võib ka kaitsta masin alates tuul ja vihm, siis töötab teie masin kauem.

Kaupade väljapanek,kaupade paigutamine on osa masina välimuse hooldusest.Meie soovitame panna mõne hea välimusega ja kuumalt müüvad tooted silmatorkavas kohas ja keskus positsioon,suhteliselt levinud kaubad See on paigutatud kaubakanali mõlemale küljele.

Tihe

Müügiautomaatide kasumimudel, kõige oluline on et põhikasum üldiselt pärineb müük kaubad, tta teiseks täiendava kasumi allikas on reklaamitasu.Seetõttu all see kaherealine kasumimudel,start koos põhitõdedega ja fkeskenduda tarbekaubad müük, müük on peamine strateegia.

Strateegia keskmes on asukoht, selle põhiotsuse alusel peate tähelepanu pöörama ka igale sammule.

Lõpuks loodame, et jääte selle juurde veel kaua pärast alustamist, keskendute müügiandmetele, keskenduge igale toiminguetapile, õppige teistelt.

Ettevõtluses on AFEN alati teiega, teie jaoks on saadaval kvaliteetsed müügiautomaadid ja meie professionaalne teenindus aitab ka teie äri arendada.

 


WhatsApp
E-POST