ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Uudised

Müügiautomaatide tootja või frantsiisivõtja

Aeg: 2022-09-24 Tabamused: 446

Müügiautomaatide tootja või frantsiisivõtja

Soovitame uutele praktikutele: soovitame teil osta tipptootja müügiautomaadid, sellel on mõned põhjused!

Ärimudel

Üldiselt on see frantsiisivõtja viis, tasu või sissemakse vältimatu,masinamudelite valik,ainult mõned ja kaubatüübid,vaid mõned.Kõige tähtsam on see, et asukoha tuleb ise leida.

Kui olete oma kaubad või soovite iseseisvalt äri alustada, hankige tipptehasest masin, hulgitellimuste puhul kehtivad allahindlused.

Äriline paindlikkus

1. Masina mudel svalimised

Tippmüügitootjal on teie jaoks mitmesuguseid kvaliteetseid mudeleid, teie nõudlusest sõltuvad riist- ja tarkvara kohandamisprogrammid, juhiste, masinate uuendamise jne teenus, abi saate igal ajal!

2. Arukas teenindussüsteem

Tippmüügitootja on iseseisvalt välja töötanud haldustarkvara, näiteks kui ostate AFENilt masina, saate seda tarkvara kasutada tasuta. Meie haldustarkvara saab arukalt hallata müügivarusid ja kontrollige rikkeid ja võimalik teha kokkuvõtteid ja analüüsida müügiandmeid. Kogu masina tööd jälgib taust, see võib anda reaalajas tööoleku tagasisidet, andmeteavet ja toetab mõne funktsiooni kaugjuhtimist.

Nagu frantsiis ettevõtete avalikud andmed on kõigi frantsiisivõtjate jaoks. Selliste avalike andmete puhul ei saa te tõhusalt arendada ja arendada sõltumatuid ja isikupärastatud ettevõtteid.

3. Paindlikkus tarbekaubad paigutus

Masinat saab reguleerida, täiendada või mitte. Tegelikult on riist- ja tarkvara seadeid vaja regulaarselt kohandada vastavalt tarbijanõudluse muutumisele. Näiteks suurte jookide müügi korral suvelvõi suure kalorsusega suupisted talvel, kohandamine on vajalik kaubakanali, jahutusala jne jaoks, tootja võib teie nõudmise vastu võtta ja pakkuda teile juhendamisteenust, kuid frantsiisivõtja ei pea lisatasu, kui see on saadaval.

 


WhatsApp
E-POST