ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Uudised

Värske toidu müügiautomaat 3 mikrolaineahjuga.

Aeg: 2023-11-28 Tabamused: 28

Kas olete väsinud iga päev sama igava lõunasöögi söömisest? Kas ihkad midagi värsket ja põnevat, et oma maitsemeeli rahuldada? Mu kallid lugejad, mul on teile just see lahendus – värske toidu müügiautomaat (AF-D900-54C(V22)+WB)!

AFeni värske toidu müügiautomaat 3 mikrolaineahjuga.

Kujutage vaid ette, kui astute selle elegantse ja moodsa müügiautomaadi juurde, mille mõõtmed on suured 1940 * 790 * 1275mm.

See on nagu futuristlik toidutaevas, valmis täitma kõik teie kulinaarsed soovid. Ja lubage mul öelda, et see müügiautomaat ei ole tavaline automaat. Sellel pole mitte ainult salvestusmahtu 330-990 eset (olenevalt kauba suurusest), aga ka seda pakub tohutult 60 valikut konserveeritud, pudelisse ja karpi pakitud tooteid. Räägi mitmekesisusest!

Microwave Belt Hot Food eineautomaat

Aga oota, neid on veel!

See müügiautomaat ei ole lihtsalt teie keskmine külmik. See on varustatud külmutustemperatuuri vahemikuga 4-25 ° C, mida saate oma maitse järgi kohandada. Öelge hüvasti märjate võileibadega ja tere suurepäraselt jahutatud salatite ja värskendavate jookidega.

AF-D900-54C(V22)+WB

Kuid see pole veel kõik, mu sõbrad.

See värske toidu müügiautomaat witil on ka mikrolaineahjus kiirkuumutusfunktsioon.

Jah, sa kuulsid mind õigesti, nii on 3 sisseehitatud mikrolaineahju! Möödas on külmade toidujääkide või maitsetute toitude söömise ajad. Vaid ühe nupuvajutusega saate nautida sooja sööki vaid 60 sekundiga. Ja parim osa? See mikrolaineahjus küte ei hävita toidu toitaineid, värvi ega maitset. Teie toidud maitsevad täpselt nii maitsvalt, nagu oleksid need värskelt valmistatud.

3 mikrolaineahju

Lisaks võimaldavad reguleeritav kütteaeg ja intelligentne mikrolaineahjus soojendada isikupäraseid einestamiskogemusi, rahuldades individuaalseid vajadusi ja eelistusi.

Ja lähme mitte unustada umbes puhtus ja hügieen. See müügiautomaat on kaasas steriliseerimismoodul, tagades et teie toit on puhas ja ohutu süüa. Pole vaja muretseda ebameeldivate bakterite või mikroobide pärast.

AFen 3 Microwaves Belt Hot Food eineautomaat

Räägime nüüd mugavusest.

Värske toidu müügiautomaat on varustatud intelligentne tõstesüsteem ja mitmekülgsed pilud, mis võimaldavad teil valida paljude kulinaarsete naudingute hulgast. Olenemata sellest, kas teil on selleks tuju soe võileib, toekas supp või maitsev pastaroog – see masin on teid kaitsnud.

See on nagu oma isiklik kokk teie käeulatuses.

Võileib
Värske karbisöök

Ja siin on kirss peal – teil on õigus otsustada, kas soovite oma ostu soojendada või mitte.

Kohandage oma sööki vastavalt teie individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.

Selle eesmärk on pakkuda teile ülimat söögikogemust.

Värske komplektsöök karbis lõunasöök

Seega, mu kallid lugejad, kui olete tüdinud igavatest ja ebatervislikest kiirtoiduvalikutest, on aeg proovida värske toidu müügiautomaati.

See on mängumuutus tänapäeva töötavatele inimestele, kes ihkavad maitsvaid ja toitvaid toite.

Öelge hüvasti igapäevastega ja tere kulinaarsete võimaluste maailmaga.

Usu mind, teie maitsemeeled tänavad teid.

AF-D900-54C(V22)+WB

AFeni müügiautomaatide tootja

Pressiteate kontakt:

E-mail: info@afenvending.com

Whatsapp/Telefoninumber: +86 134 6942 0547


WhatsApp
E-POST