ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Toode > Toidu müügiautomaat

AF-D900-54C(V22)+MW kuumade toitude müügiautomaat koos mikrolaineahjudega

12
N 图 3
Küsitlus

AF-54C+MW_01

AF-54C+MW_02

AF-54C+MW_03

Kuuma toidu müügiettevõte

Kuuma toidu müügiautomaat, see on intelligentne restoran,tark köök, see saab müüa 60-160 kasti eine, sobib pitsa, hamburgeri, hot dogi, friikartulite, karbis lõunasöögi, kaasavõtmiseks jne.

See sobib kasutamiseks büroohoonetes, koolilinnakutes, tehastes jne,saate arendada äriga seotud hommikusöök, lõunasöök, kiirtoit nendes kohtades.

Rendi- ja tööjõukulude osas peaks masina kasutuskulu olema samal perioodil palju väiksem kui restoranil.

Lisaks on asukohastrateegia paindlik, toitlustusettevõtete strateegia on samuti paindlik, mitut masinat saab hallata vaid vähese tööjõuga. Masina kasutamine võib hõlmata rohkem asukohti ja mõjutada rohkem tarbijarühmi ning rkogutulu multimeedia suurel ekraanil reklaamist kohapeal.


AF-54C+MW_04

AF-54C+MW_05

Masina konfiguratsioonid

Selle kaubakanal, peamiselt konveieri tüüp, kaubad tarnitakse lifti kohaletoimetamise süsteemiga sujuvalt. See on külmutussüsteemi konfiguratsioon, temperatuuri saab paindlikult reguleerida vahemikus 4 ℃ kuni 25 ℃, see sobib erinevate kiirtoidu (nt pagaritoidu) müümiseks. ,võileib,pitsa,hamburger jne).

See on 22-tolline ekraan, ostude sektsioon, intelligentne suhtlusekraan, ostukorvi funktsiooni toetav, mitu makseviisi ja mugav ostmine.

Eraldi mikrolaineahi, korraga saab soojendada rohkem toitu.


所有通用

Kulusäästlikud müügilahendused

Tarkvaralahendused:

AFEN Intelligentne SAAS teenindussüsteem

Automaadi osa

Telemeetria icloudi teenindussüsteem, kaughaldus, lihtne tarkvarahaldus ja intelligentne kaugjuhtimine – seda saab pärast masina ostmist igavesti tasuta kasutada.

Selle peamised funktsioonid hõlmavad

1. Reaalajas jälgimine

2.Videovalve

3.Kasutuskonfiguratsioonid

4. Veahäire

5.Statistika analüüs

6. Sissetulekute hindamine

7. Reklaamiseaded

8. Reklaamiseaded

9. Mobiilirakendus

Makselahendused:

Lisaks põhilistele sularaha-, mündi-, kaardiaktseptori konfiguratsioonidele, isegi isikutunnistuse kinnitamise, vanuse kontrollimise funktsiooni valikules.

Veelgi olulisem on mobiiltelefonimakse, mis vastab rahvusvahelistele standarditele, ja muud sularahata maksed,

täpsemalt QR-kood,nägu- skaneerida/sõrmejälge, NFC-d ja muid maksefunktsioone saab kohandada ja arendada, kui dokkida kolmanda osapoolega.

AFEN teenus:

1. Meie täielik teenus, eelmüük, makse ja saatmine, müügijärgne müük.

2. Eelmüük, lihtsalt juhised, täpsemalt mudeli valik, mudeli konfiguratsioonid, tarkvara ja funktsioonide kohandamine, maksete kohandamine.

3.Makse ja saatmine, peame plaani läbirääkimisi.

4. Müügijärgne juhend, sealhulgas uued masina tööjuhised (riistvara ja haldustarkvara), kaugtõrkeotsing ja remondijuhised,masinate uuendamine ja tehniline tugi, varuosade tugi, sõltumatu hooldus- ja remondikoolitus.

5. Meie teenindusressursid, meeskond (kontohaldur, riist- ja tarkvarainsener), koostöö (video- ja pdf-kursus, veebijuhised, kohapealsed juhised).


Seotud toote kohta

SAADA SÕNUM

WhatsApp
E-POST