ENEN
kõik kategooriad

Avaleht> Toode > Kohviautomaat

AF-60GC4 suupistekohvi kombineeritud müügiautomaat

01
59
Küsitlus

AF-60GC4-

Kohvimüügiettevõte

Uued kanalid kohvijookidele, lahustuvate jookide iseteenindusseadmed.

Võrreldes traditsioonilise joogipoega on see palju odavam ja paindlikum äri, mis sobib tegutsemiseks büroohoonetes, koolides, haiglates jne. Lisaks võtab see enda alla väikese pinna ja on paindlikult paigutatav ning vähe tööjõudu saab hallata mitut masinat.Lõpuksvõib olla renditulu multimeedia suure ekraaniga reklaamspotist.

Kombineeritud müügiautomaat võib müüa ka pakendatud suupisteid ja jooke, see mudel on populaarsemLisaks saab kohvimasina osa vastavalt teie soovile asendada värskelt jahvatatud kohvimasinaga.


AF-60GC4-外贸详情_01

AF-60GC4-外贸详情_02

Esiletõstetud disain

1.4 kuumad ja 4 külmad lahustuvad joogid, ckohvi, šokolaadi, piima, mullitee, mahla, vett jne, saab valmistada erineva maitsega lahustuvaid jooke.

2.4 large toidukarpes erinevate kiirpulbrite jaoks.

3. Automaatne tassi väljastamine, toetab jookide pidevat tootmist pikka aega.

4. Nutikas segamine tassis, toetab ühe klõpsuga puhastusfunktsiooni.

5. Kombineeritud müügiautomaat võib müüa ka pakendatud suupisteid ja jooke, suupiste- ja joogiosas olevat tassnuudlit ning teisest osast kuuma vett, kombinatsioon on hea kaubastrateegia.


所有通用

Kulusäästlikud müügilahendused

Tarkvaralahendused:

AFEN Intelligentne SAAS teenindussüsteem

Telemeetria icloudi teenindussüsteem, kaughaldus, lihtne tarkvarahaldus ja intelligentne kaugjuhtimine – seda saab pärast masina ostmist igavesti tasuta kasutada.

Selle peamised funktsioonid hõlmavad

1. Reaalajas jälgimine

2.Videovalve

3.Kasutuskonfiguratsioonid

4. Veahäire

5.Statistika analüüs

6. Sissetulekute hindamine

7. Reklaamiseaded

8. Reklaamiseaded

9. Mobiilirakendus

Kombineeritud masinale rakendatakse ka haldustarkvara.

Makselahendused:

Lisaks põhilistele sularaha-, mündi- ja kaardiaktseptori konfiguratsioonidele,mobiiltelefoni QR-kood maksefunktsioone saab kohandada ja arendada kolmanda osapoolega dokkides.

AFEN teenus:

1. Meie täielik teenus, eelmüük, makse ja saatmine, müügijärgne müük.

2. Eelmüük, lihtsalt juhised, täpsemalt mudeli valik, mudeli konfiguratsioonid, tarkvara ja funktsioonide kohandamine, maksete kohandamine.

3.Makse ja saatmine, peame plaani läbirääkimisi.

4. Müügijärgne juhend, sealhulgas uued masina tööjuhised (riistvara ja haldustarkvara), kaugtõrkeotsing ja remondijuhised,masinate uuendamine ja tehniline tugi, varuosade tugi, sõltumatu hooldus- ja remondikoolitus.

5. Meie teenindusressursid, meeskond (kontohaldur, riist- ja tarkvarainsener), koostöö (video- ja pdf-kursus, veebijuhised, kohapealsed juhised).


Seotud toote kohta

SAADA SÕNUM

WhatsApp
E-POST